Brak miesiączki i ból podbrzusza

witam . hm mam taki problem spóźnia mi się okres o około 5 dni od wyliczonej daty , nw co mam na ten temat myśleć bo jak zwykle właśnie boli mnie brzuch w podbrzuszu i jest tak tym razem ;/ hm nie współżyłam .. jedynie chłopak mnie pieścił tam palcami i nic po za tym .. proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Potencjalnych przyczyn opóźnienia miesiączki może być wiele, w tym zaburzenia hormonalne, stres, zmiana diety, itd. Póki co nie ma zatem powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby nie wystąpiła w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.