Brązowa wydzielina dwa tygodnie po spóźnionej miesiączce

Witam, miesiączkę miałam 10-15.07 (spóźniona 2 tygodnie), od 3 dni mam dość sporo brązowego, gęstego, bezzapachowego śluzu. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Od czasu ostatniej miesiączki nie współżyłam, wcześniej robiłam testy - negatywne, więc ciąże chyba można wykluczyć? Dodatkowo od dłuższego czasu bolą mnie plecy i ostatnio dosyć często pobolewa podbrzusze. Czy to wszystko może być ze sobą powiązane? Co może oznaczać ten śluz? Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie opisane przez Panią objawy, włącznie z opóźnieniem miesiączki najpewniej mają podłoże hormonalne. Jeśli takie problemy będą się powtarzać konieczne będzie wykonanie szczegółowych badań hormonalnych. Póki co proszę cierpliwie poczekać na konsultację ze specjalistą ginekologiem.