Plamienia w tydzień po miesiączce

Witam. Wróciłam dziś z miasta do domu i w łazience zauważyłam na majtkach brązową wydzieliną (coś jakby zaschnięta krew) nie miałam czegoś takiego wcześniej. Współżyłam z chłopakiem 4 dni po okresie z zabezpieczeniem. Dodam, że to nie okres, bo skończył mi się tydzień temu. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana wydzielina to najpewniej śluz podbarwiony krwią, co jest wynikiem plamienia śródcyklowego. Takie plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, schorzeń narządu płciowego oraz wielu innych przyczyn. Gdyby takie plamienia się powtarzały, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.