Brązowy śluz a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Od 3 dni leci bardzo brązowy śluz zauważyłam że nawet jest w tym krew,żadnego bólu nie czuje ani swędzenia. A jestem po okresie z półtora tygodnia temu, właśnie 3 dni temu współżyłam z chłopakiem i od tej pory się zaczęło . Czy to może być ciąża ? Czekam na odpowiedź , pozdrawiam. Paulina

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany brązowy śluz świadczy o podbarwieniu krwią. Jeśli krwawienie pojawiło się po stosunku koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Może być to bowiem wynik schorzeń narządu rodnego, np. nadżerki, polipów, itd.