Brązowy śluz z pochwy 13 dni po okresie

Witam, od trzech dni z pochwy wydziela się brązowy śluz, czasem nawet śluz z krwią. Są tego małe ilośc, jednakże bardzo mnie niepokoją. 3 dni temu, współżyłam z narzeczonym, po strosunkun zauważyłam na bieliżnie lekkie plamki krwi. Dodam, iż miesiąc temu brałam tabletkę "72 po" . Odczuwam lekkie bóle jajnika. za dwa tygodnie po zażyciu tabletki dostałam okres, teraz jestem w 13 dni po okresie i mam ten dziwny brązowy śluz. Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie może być wynikiem patologii w obrębie narządu rodnego, tj. nadżerki, polipów, zaburzeń hormonalnych, itd. Sugeruję nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ.