Plamienia w 15. dniu cyklu

Witam Mój problem polega na tym iż w 15 dniu cyklu po stosunku dostałam delikatne plamienia. Chciałabym mniej więcej poznać dlaczego tak się zadziało. Dodam ze od prawie roku staramy się o dziecko. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak i wielu patologii w obrębie narządów płciowych, w tym nadżerki, endometriozy, mięśniaków, polipów, itd. Jeśli krwawienia śródcyklowe będą się powtarzać, sugeruję konsultację ginekologiczną.