Różowe upławy w 5. dniu cyklu

Witam, jestem w 5 dniu cyklu, miesiaczka sie skonczyla, a zaczely sie delikatne rozowe uplawy. Dodatkowo po owulacji prawie do samrj miesiaczki byl bialy sluz. Co pol roku jeden cykl trwa nieraz 40-43 dni. Cytologia 2 miesiace temu wyszla idealna, badanie tez bylo. Lekarz zlevil badania prolaktyny, ale nie bylo jeszcze wtefy uplawow. Nie jestem aktywna seksualnie i nie biore tabletek. Prosze o sugestie, do lekarza oczywiscie tez pojde

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik infekcji, nadżerki, polipów jak i wielu innych patologii w obrębie narządów płciowych. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest ocena specjalisty ginekologa.