Brak zabezpieczeń podczas stosunku w 36. dniu cyklu

Witam. Uprawialem seks z moja dziewczyna w 36 dzien cyklu. Nie stety nie zabezpieczylismy sie jak nigdy :/ teraz jest 43 dzien a okresu dalej nie ma :/ brrrrr... czy powinnismy sie denerwowac? Dodam ze moja kobieta ma jakies żółte uplawy. W tamtym miesiącu przed okresem tez je miala ale nie trwaly tak dlugo... prosze o pomoc ;)pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia ryzyko ciąży istnieje, choć jest niewielkie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny po około 14 dniach od stosunku. Ze względu na upławy sugeruję konsultację ginekologiczną.