Zanik okresu a podejrzenie ciąży

Mam pytanie na które nie znam odpowiedzi w niedziele 9 lutego dostałam okres który trwał zawsze 7 dni w pierwszy dzien okresu kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i okres normalnie był do wczoraj rana i zanikł czy to moze oznaczać ciąże dodam ze do wczoraj kochałam sie z chłopakiem prosze o szybka odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Nawet jeśli do współżycia doszło w czasie miesiączki. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Powinien być wiarygodny po około 14 dniach od ostatniego stosunku.