Zabezpieczony stosunek po miesiączce a możliwość ciąży

Czy mogę być w ciąży ? Kochałam się z chłopakiem dzień po miesiaczce były to moje dni płodne uzywalismy prezerwatywy i wszystko było w prezerwatywie po kilku godzinach znowu się kochalismy ale chłopak nawet nie doszedł. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia ryzyko ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.