Stosunek bez wytrysku i prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Okres dostałam 14 sierpnia i trwał ok. 5 dni 31 miałam ostatni dzień w którym śluz był przeźroczysty i ciągnący się. Dzień wcześniej kochałam się z mężem bez zabezpieczenia lecz do wytrysku w środku nie doszło. Jest prawdopodobieństwo że będę w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź. A.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży istnieje. Trudno jednak określić prawdopodobieństwo w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.