Stosunek w 10 dniu cyklu a ryzyko ciąży

Był to 10 dzień cyklu. Kochaliśmy się z chłopakiem bez zabezpieczenia, gdy czuł że ma dojść to wyciągnął penisa i spuścił się na zewnątrz, wytarł go, odczekaliśmy chwilę i znowu go włożył. Czy mogę być w ciąży? Mój cykl trwa między 25-35 dniami.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.