Czy mogę być w ciąży, jeżeli po wytrysku partner znów włożył penisa?

Był to 14 dzień cyklu. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, gdy dochodził do wytrysku wyciągnął penisa i spuścił się na zewnątrz, ale chwile potem jakieś minuta albo dwie ponownie włożył penisa do pochwy nie wycierając go, ale na penisie nie było widocznej już żadnej spermy. W sumie kochaliśmy się 5 razy i było 5 wytrysków. Zajęło nam to 1, 5 godziny. Czy mogę być w ciąży, jeżeli po wytrysku partner znów włożył penisa?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Oczywiście ryzyko zajścia w ciążę istnieje. W opisanym przez Ciebie przypadku jest ono niewiele mniejsze niż w sytuacji, w którym doszłoby do wytrysku w pochwie. Jeżeli nie umyliście penisa między zbliżeniami, plemniki cały czas znajdowały się na nim.
Nie napisałaś, ile dni trwają Twoje cykle. Przy założeniu, że trwają standardowe 28 dni, byłaś w samym środku dni płodnych. To także zwiększa ryzyko.

Pozdrawiam.