Ryzyko zajścia w ciążę a stosunek przerywany

Witam, Wczoraj (niedziela) uprawialem seks z moja dziewczyna dodam ze byl to jej pierwszy raz jako zabezpieczenia uzylismy prezerwatywy lecz po kilku probach (bol itp) stracilem czesciowe podniecie i nie moglem juz uzyskac pelnego wzwodu w kondomie. Zaoferowalem jej ze mozemy sprobowac bez... wszystko sie udalo. Nie doszedlem w niej dopiero pozniej przez masturbacje, ale wydzielal sie wczesniej prejakulat,okres miala 2 dni temu dni plodne wypadaja jej na srode badz wtorek.Czy moze zajsc w ciaze

Dzień dobry!

Cykl miesiączkowy u młodej dziewczyny nie jest regularny. Zdarzają się cykle bezowulacyjne (kiedy w danym miesiącu w ogóle nie ma dni płodnych) lub cykle z dwoma owulacjami. Zawsze też niespodziewanie dany cykl może okazać się dłuższy lub krótszy niż zwykle. Ze względu na seks bez zabezpieczenia istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Jednocześnie jednak o zapłodnienie "nie jak aż tak łatwo" i dla wielu par nawet planowane pełne współżycie w dzień płodny nie kończy się ciążą. Nie mniej jednak warto wykonać test ciążowy. Informacje o tym, w ile dni po ryzykownym stosunku wynik może być wiarygodny, znajdą Państwo na opakowaniu. Jeśli obecnie nie planują Państwo ciąży, w przyszłości odradzam stosowanie stosunku przerywanego.

Pozdrawiam!