Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym bez wytrysku i po wystąpieniu okresu

dzień dobry mam pytanie :) uprawiałm sex bez zabezpieczenia z kobietą był to stosunek przerywany bez wytrysku w jej pochwie .Jej zdaniem miała dni niepłodne po 6 dniach od stosunku dostała planowaną miesiączkę .Jakie sa szanse na zajscie w niechcianą ciążę ? prosze o odpowiedz z góry dziekuje

Witam. Szansa na zajście w ciążę w tym wypadku zależy przede wszystkim od długości cykli menstruacyjnych dziewczyny - im krótsze tym jest ona większa.