Krwawienie 2 tygodnie po miesiączce

Witam. Mój problem polega na tym, że 2 dni temu skończył mi się okres i dzisiaj znowu pojawiło się krwawienie. Co zrobić i co może być przyczyną?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie może mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik infekcji, nadżerki, zaburzeń hormonalnych, polipów i wielu innych patologii układu płciowego. Jeśli krwawienie nie ustąpi w ciągu kilku dni lub będzie się powtarzać, sugeruję konsultację ginekologiczną.