Stosunek przerywany a szanse na zajście w ciążę

Witam, Nie planujemy z mężem kolejnego dziecka (mamy 2latka i 4 miesięczne niemowlę). Spóźnia mi się okres(pierwszy dostałam 6 tyg. po porodzie, kolejny miałam po 28/29 dniach. Jesteśmy teraz w ogromnym stresie. Nie możemy sobie przypomnieć, kiedy ostatnio kochaliśmy się zabezpieczając się tylko stosunkiem przerywanym, ale z pewnością miało to miejsce co najmniej 10/11 dni temu lub więcej. Wczoraj i dzisiaj zrobiłam testy ciąż. - wynik negatywny. Czy zatem nie jestem w ciąży?Umieramy ze strachu.

Stosunek przerywany nie jest żadną antykoncepcją! Takie zabawy mogą skończyć się ciążą. Proszę skontaktować się ze swoim ginekologiem aby przepisał normalną antykoncepcję.