Okres co 29 dni i stosunek przerywany bez zabezpieczenia a możliwość zajścia w ciążę

witam :) ostatni okres miałam 10.04.2014 a nastepny 10.05.2014 r kochałam sie z chłopakiem 25.05.2014 bez zabezpieczenia był to stosunek przerywany Chłopak nie miał wytrysku we mnie. czy jest mozliwosc zajscia w ciaze i kiedy moge sie spodziewac nastepnego okresu mam co 29 dni. Pozdrawiam :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ do współżycia doszło w czasie dni płodnych, a dokładniej w dniu owulacji, ryzyko ciąży istnieje. Proszę bowiem pamiętać, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Kolejną miesiączkę powinna Pani mieć 8 czerwca.