Prawdopodobieństwo ciąży po przerywanym współżyciu w pierwszy dzień dni płodnych bez zabezpieczenia

Współżyłam z chollopakiem w pierwszy dzien dni płodnych bez zabezpieczenia, stosunek był przerywany a ja byłam niewystarczająco "wilgotna" i czasem przerywaliśmy i dokonywaliśmy penetracji na nowo. Wydaje mi sie ze nie ma szans zapłodnienia ale czy wg Was jest jakieś naprawde duże prawdopodobieństwo? Dziekuje za odpowiedz :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Po drugie, jeśli były to dni płodne, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.