Współżycie bez zabezpieczenia w dni płodne a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Okres mialam 12 kwietnia, cykl trwa regolarnie co 30 dni. dni plodne wypadaly mi 22.04-01.05 wspolzylam bez zabezpieczenia 29 i 30.04 i 2.05 jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? dodam tez ze moj partner zakonczyl we mnie. Prosze o odpowiedz

Istnieje możliwość zajścia w ciąże jednak nie można określić go w ramach prawdopodobieństwa. Były to dni płodne, więc teoretycznie ryzyko jest spore, należy jednak pamiętać, że nie każdy stosunek w dni płodne kończy się zapłodnieniem, a niektóre pary starają się o dziecko czasami długi czas. Na to czy dojdzie do zapłodnienia ma wpływ wiele różnych czynników. Pozdrawiam!