Seks przerywany a możliwość ciąży

W 26 dniu cyklu, czyli (cykle mam 30-32 dniowe) uprawiałam seks przerywany ze swoim chłopakiem, który nie dochodził we mnie. Wcześniej zaobserwowałam u siebie śluz niepłodny i objawy, jakie towarzyszą mi na ok. tydzień przed miesiączką. Ostatnie miesiączki miałam 24.10 i 22.11, stosunek miał miejsce 17.12. Czy mogłam zajść w ciążę? Błagam o szybką odpowiedź!

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie, ale w 100% nie da się jej wykluczyć.
Pozdrawiam