Możliwość zajścia w ciążę podczas stosunku przerywanego

Witam! Chciała bym zapytać o możliwość ciazy . czy można zajść w ciaze podczas stosunku przerywanego gdzie chłopak dochodzi w ustach a następnie to szybko wypluc i umieścić palcami w pochwie. Dodam ze cykle są 26 dniowe a miejsce miało miejsce w 13 dniu cyklu. Jakie sa szanse zjscia w ciąże? Etyczna strona mnie nie interesuje.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

szansa teoretycznie istnieje jednak brak jest badań które określających szanse zajścia w ciążę w ten sposób.

Pozdrawiam.