Możliwość zapłodnienia po stosunku przerywanym bez zabezpieczenia

Uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany bez zabezpieczenia. Na jakieś 2 sekundy przed wytryskiem on wyjął ze mnie swojego członka i sperma poleciała mi na brzuch. Mam nieregularne cykle, ich długość waha się od 22 do 33 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 15 maja. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy udać się do lekarza po receptę na tzw. tabletkę "po"? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli zbliżenie miało miejsce niedawno (np. wczoraj tj. 8.06.2014) to był to 24 dzień cyklu i nawet dla cyklu 33 dni jest to dzień niepłodny. Jest wtedy już po owulacji i nie ma możliwości zapłodnienia.