Stosunek przerywany a prawdopodobieństwo ciąży

Mam 19 lat.
Wczoraj odbyłam z moim partnerem stosunek przerywany (trwał krótko). Był to17 dzień cyklu (ostatnie cykle trwały: 29,29,25, 25, 30 dni). Kilka/kilkanaście minut przed stosunkiem partner miał wytrysk. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Zastanawiam się czy nasienie mogło być jeszcze na członku (pozostałości po poprzednim wytrysku).
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie.

Jeżeli sperma nie została usunięta z członka czyli partner się nie umył istnieje możliwość przeniesienia nasienia do dróg rodnych kobiety.
Najprawdopodobniej stosunek odbył się podczas dni płodnych. Zatem możliwe jest zajście w ciążę w tych okolicznościach.
Pozdrawiam.