Czy mogę być w ciąży przy stosunku ze zsuniętą prezerwatywą?

Witam!
Mam pytanie;) 12 dnia cyklu kochałam się z moim narzeczonym (był to najprawdopodobniej mój płodny dzień, ponieważ cykle mam 26-28 dniowe). Użyliśmy prezerwatywy, poza tym miał wytrysk poza mną (czyli bardzo uważaliśmy). Jednak postanowiliśmy zacząć od nowa, także zabezpieczając się prezerwatywą) jednak przy zmianie pozycji prezerwatywa się zsunęła nastąpiło to po około 2 minutach stosunku (leżała obok, bo to ja byłam na górze). Narzeczony twierdzi że na pewno nie było kontaktu jego członka z moją pochwą (bo był suchy, a nie byłby chyba gdyby we mnie wszedł, bo byłam mocno nawilżona). Teraz nie dają mi spokoju myśli, że może jednak coś się stało. Zastanawiam się czy gdyby nawet doszło do takiego kontaktu możliwe było zapłodnienie?

Mam 25 lat. Dodam, że narzeczony umył członek po poprzednim stosunku.
Dziękuje z góry za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W sytuacji gdy penis znalazłby się w pochwie, mogłoby teoretycznie dojść do zapłodnienia poprzez preejakulat (co do preejakulatu są różne opinie) i ewentualne pozostałości nasienia  z poprzedniego stosunku znajdujące się w cewce.
Wydaje się jednak, że szanse są niewielkie.

Redakcja abcZdrowie.pl