Mojemu partnerowi zsunęła się prezerwatywa, czy mogę zajść w ciążę?

Kochaliśmy się z moim chłopakiem zabezpieczeni prezerwatywą i globulkami antykoncepcyjnymi dopochwowymi. Jednak w pewnej chwili zauważyliśmy, że prezerwatywa całkowicie się zsunęła.
Dodam, że nie doszło, ani do szczytowania, ani do wytrysku oraz to, iż jestem w 8 dniu cyklu.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie!

Ryzyko zajścia w ciążę w Waszym przypadku jest minimalne. Nie wspominasz, ile zwykle trwają Twoje cykle, co umożliwiłoby mi obliczenie Twoich dni płodnych. Ale jeżeli nie trwają one krócej niż 27 dni, to były to dni, w których nie mogło dojść do zapłodnienia nawet przy wytrysku. Nie ma zatem obaw, że sam preejakulat mógł doprowadzić do zapłodnienia w tych dniach.

Pozdrawiam.