Stosunek przerywany w dni niepłodne

Witam, pierwszy dzień okresu mialam 13ego marca, a uprawialam seks z moim facetem 18ego, bo było już po. Jestem pewna,że są to na pewno dni niepłodne. Byl to seks przerywany i on jest pewny, że zdążył wyjąć członka..Lecz po stosunku gdy wytarłam pochwe na papierze pojawił się bialy mleczny galaretkowaty śluz, co on oznacza, to ,że mam dni niepłodne, bo jeśli to nie sperma.. Nie przypominam sobie żebym tak kiedykolweik miała, ale na 100% pewna nie jestem..Proszę o odpowiedź czy to mogłabyć sperma

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji i nie można wykluczyć że była to sperma. Dni po krwawieniu miesiączkowym to dni potencjalnie płodne (istnieje możliwość że owulacja pojawiła się wcześniej niż zwykle). Dni bezwzględnie niepłodne to kilka dni przed krwawieniem miesiączkowym.