Stosunek bez wytrysku 9 dni po okresie a ryzyko ciąży

Witam :) przedostatni okres miałam 10.04.2014r a ostatni 10.05.2014r kochałam sie ze Swoim Chłopakiem 19.05.2014r bez zabezpieczenia ale On nie doszedł we mnie. Czy były to moje dni płodne i czy moge zajsc przez to w ciaże ?? i drugie pytanie :) czy plemniki mogły byc wprowadzone do macicy przed wytryskiem ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plemniki mogły być wprowadzone za pośrednictwem preejakulatu. Stosunek przypadał na dni niepłodne. Niemniej jednak występuje ryzyko ciąży.