Ból brzucha, mdłości, spóźniający się okres i powiększone jajniki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam takie pytanie ,boli mnie brzuch źle się czuje mam mdłości powinnam dostać miesiączki ale jej nie ma poszłam do gin. po usg stwierdził ze mam powiększone jajniki w tym lewy bardzo bo ponad 5. robilam test wyszedl negatywnie a le lekarz powiedzial ze moge byc w bardzo wczesnej ciazy albo w ciazy pozamacicznej ide na konrtolne usg we wtorek czyli tydzien po porzednim usg, ja nie moge wytrzymać o co chodzi zrobilam beta hcg wynki 1.20 coto znaczy jestem czy nie jestem w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taki wynik badania wyklucza ciążę. Niemniej jednak powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa w wyznaczonym terminie.