Powiększona macica a podejrzenie ciąży

Witam :) Okres mam regularny co 28 dni, teraz spoznia sie od tygodnia. Mam pelniejsze, ciezsze piersi na ktorych pokazaly sie zyly, klujace jajniki i w dzien po spodziewanym okresie mialam plamienie ktore trwalo bardzo krotko. Ginekolog powiedzial, ze mam bardzo powiekszona macice i wydaje mu sie ze cos moze tam byc ale nie moze tego jeszcze potwierdzic. Mimo to beta hcg wyszla 0,1. Gin kazal pwotorzyc ja 3 dni pozniej ale jezeli pierwsza wyjdzie ponad 1, wiec nie ma szans na ciaze?

Mimo ujemnego pierwszego wyniku bHCG, trzeba powtórzyć to badanie. Kolejny ujemny wynik (<5) wyklucza ciążę. Pozdrawiam