Ból brzucha po operacji jajnika

Witam, mam 24 lata. Dwa miesiące temu byłam operowana(pękł lewy jajnik i był zszyty). Od samego początku po operacji odczuwałam ostry ból. Lekarz który operował wspominał że mogę mieć krwiak-ale się wchłonie, ja go nie widziałam. Podawano mi leki przeciw bólowe i mówiono że jest dobrze. Z powodu ostrego bólu 3 dni temu wycięto mi wyrostek(stanu zapalnego nie stwierdzono). W jamie otrzewnowej była krew. Ból lewej strony brzucha wrócił. Ginekolodzy mówią że jest okey chirurdzy też a mnie boli.

Przez pierwsze dni po operacji może Pani odczuwać dolegliwości bólowe i dyskomfort- jeżeli lekarze wykluczyli stany wymagające interwencji proszę stosować leki p-bólowe.