Ból brzucha po operacji przepukliny

Witam, kilka lat temu miałem operacje na przepuklinę. Moje pytanie jest następujące, ponieważ odczuwam ból brzucha na dole i nie wiem czy to może mieć związek z tą operację i siatką jaką mam tam, boli mnie nawet jak dociągnę mocniej pasek u spodni.... Pozdrawiam Stanisław 71 lat

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

SZanowny Panie - możliwe jest iż siatka boli przy dociśnięciu. Ale aby wyjaśnić do końca proponuję udać się do chirurga.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg., Kraków

Witam , nie znam zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie na pytanie!!! Proszę koniecznie zwrócić sie z tymi pytaniami do operatora!!! z.żurawski