Rekonwalescencja po operacji przepukliny pachwinowej

Witam. We wtorek miałam operację na przepuklinę pachwinową prawostronną z użyciem siatki. Czy wskazane jest jak najczęstsze chodzenie? Kiedy będę mogła tańczyć np a weselu? Kiedy mogę zacząć robić lekkie ćwiczenia typu przysiady? Kiedy mogę zacząć współżyć?

Witam , nie znam zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć nic autorytatywnego! Proszę koniecznie zadać te pytania operatorowi!!! z.żurawski