Operacja laparoskopowa przepukliny pachwinowej z siatką

Witam Jestem po operacji laparoskopowej przepukliny pachwinowej z siatką po 7 dniach nadal odczuwam ból w pachwinie i mam powiększone jądro. Czy to normalne? Kiedy mogę zacząć jeździć rowerem tak spacerowo oczywiście.

Witam , nie znam zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji bo to nie ja operowałem - nie mogę powiedzieć nic autorytatywnego! Konieczna konsultacja u operatora !!! z.żurawski