Ból brzucha poniżej pasa po operacji przepukliny

Witam, od kilku dni boli mnie brzuch ponizej pasa po lewej stronie, mam takze pomniejszone lewe jadro, jest mniejsze od prawego, kilka lat temu mialem operacje na przepukline mosznowa, co moze byc przyczyna tego ?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania skąd pochodzą te dolegliwości. Zmniejszone jądro może być następstwem przeprowadzonej w przeszłości operacji przepukliny mosznowej (pachwinowej) - np. na skutek przewlekłego zmniejszonego ukrwienia. To typowe po tego rodzaju operacjach. Na pewno trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. On zapewne po badaniu wyjaśni przyczyny dolegliwości bólowych w podbrzuszu. W pierwszej kolejności musi wykluczyć wznowę przepukliny.