Ból dłoni i małego palca

Witam, mam problem z prawą dłonią. Czuję jak mnie boli ale jak biorę do niej nóż, długopis, szufelkę to mnie boli mały i serdeczny palec oraz do kości nadgarstka. Co może być to za choroba.

Witam,
Pani opis moze wskazywać na zespół kanalu Guyona czyli ucisk na nerw łokciowy na wysokości nadgarstka w strukturze anatomicznej nazwanej kanałem Guyona. Sugeruje konsultacje ortopedyczna.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia