Ból po operacji cieśni nadgarstka

Witam 31 marca mialam operacje ciesn nadgarstka caly odczuwam bol , boli mnie po nizej ciecia ,a jesli mam opisac to jest to klujacy albo pulsujacy bol ,lekarz powiedzial ze zrobil sie zrost ,mialam robic masaze prysznicem ale niestety nie pomaga prosze o porade bo naprawde boli a ja nie wiem co dalej czy ten zrost jest powodem pozdrawiam ewa

Witam,
Czasami, w sytuacji kiedy więzadło poprzeczne nadgarstka, czyli struktura uciskająca nerw pośrodkowy, nie została do końca przecięta, dolegliwości bólowe i drętwienia mogą znacznie się nasilić. Sytuacja taka wymaga ponownego zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia