Zapalenie rozwięzła podeszwowego a bolesność

Dzien Dobry 2 tyg temu mialam zastrzyki korytkosteroidów na zapalenie rozwiezla podeszwowego w obie stopy. Mam bol stop I pieczenie . Co moze na to pomoc. Bol jest wiekszy niz przed zastrzykami. Dziekuje,

Witam,
Leczenie zapalenia rozcięgna podeszwowego w pierwszej kolejności należy leczyć lekami p/zapalnymi, wygodnymi wkładkami, rehabilitacją, maściami i odpoczynkiem. Jeżeli takie postępowanie nie pomaga można ostrzyknąc rozcięgno sterydem bądz zastosować preparaty bogatopłytkowe PRP.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia