Pęknięcie łąkotki przyśrodkowej i bocznej

Witam, mam 20lat, i wykryto u mnie pęknięcie łąkotki przyśrodkowej i bocznej, i lekarz powiedział, że operacja jest konieczna, ale na udany zabieg wynosi tylko, 35%, tak 35%, zamarłem, ale podawał mam nadzieję tylko kliniki z pobliża, czy a jeśli tak, to gdzie, można wykonać najpewniejszą operację tego schorzenia? Proszę o odpowiedz, Pozdrawiam Kamil

Witam,
Artroskopia stawu kolanowego podczas której leczy się uszkodzone łąkotki to zabieg maloinwazyjny i stosunkowo bezpieczny. Daje tez bardzo duży odsetek powodzenia. Zapraszam do Kliniki Solumed w Poznaniu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia