Uszkodzenie III stopnia łąkotki przyśrodkowej

Uszkodzenie III stopnia łąkotki przyśrodkowej. Uszkodzenie wiązek bocznych więzadła krzyżowego przedniego i ognisko kostnego uszkodzenia pod wyniosłością międzykłykciową. Odcinkowe śródmiąższowe uszkodzenie przyśrodkowych wiązek przyczepu rzepkowego rozcięgna mięśnia czworogłowego uda oraz rzepkowego przyczepu przyśrodkowego troczka rzepki. Medializacja rzepki. Ognisko chondrokalcynozy na powierzchni przyśrodkowej rzepki. Torbiel w dole podkolanowym po stronie przyśrodkowej.

Witam,
Opierając sie na opisie USG wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia