Poprzeczne uszkodzenie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej dochodzące do brzegu wolnego
Witam zrobiłam RM kolana i wyniku wyszlo Poprzeczne uszkodzenie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej dochodzące do brzegu wolnego.Miernie zwiekszona ilość plynu w kaletce brzuchato-polbloniastej.ACL o podwyższonym sygnale i niejednorodnej strukturze z zachowana ciagloscia.Ognisko uszkodzenia chrząstki stawowej IV stopnia sr ok 6mm na powierzchni obciążanej z odczynem podchrzestnym.Czy czeka mnie zabieg dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani,
Nie podaje Pani odczuwalnych dolegliwości jednak opierając sie na opisie rezonansu magnetycznego wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu