Ból gardła, lekki kaszel i silny katar

Od 4 dni boli mnie gardlo i mam lekki kaszel. Do tego ciężko mi się połyka. Od 3 dni doszedł do tego silny katar. Gdy dociskam rękę do szyi czuję "gulkę" Dzisiaj poczułam jakbym miała przeszkodę w gardle. Połykanie bardzo mnie boli. Nie potrafię tego przełknąć ani wykaszleć. Jestem pewna, że to nic mechanicznego. Co to moze byc? czy to moze byc niebezpieczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.