Ból gardła podczas przełykania śliny

Witam, od niecałego tygodnia boli mnie gardło podczas przełykania śliny. Ból występuje na zmiane, czasem z lewej strony gardła czasem z prawej. Byłam u lekarza i powiedział, że to wirusowe. Dodam, ze nie mam goraczki, katar jest lekki, lecialo troche krwi z nosa (niewiele) a silny kaszel doszedl dopiero dzisiaj po uplywie prawie tygodnia. Choroba w ogole nie mija, nie jest mocno gorzej ale nie jest i lepiej. Co to moze byc? Bardzo prosze o opinie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na podstawie objawów można stwierdzić słuszność postawionej przez lekarza diagnozy. Jeżeli objawy w ciągu tygodnia nie ustąpią bądź wystąpi gorączka proszę ponownie zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam