Ból głowy i nudności przez tydzień po uderzeniu

witam serdecznie mam pytanie w sobote mono uderzylem sie w glowe boli mnie i mam nudnosci choc powoli przechodza czy jak po tygodniu zglosze sie do lekarza to nie bedzie za pozno przebywam za granica i nie wiem co robic boje sie prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje.pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Trudno mi powiedzieć czy można czekać jeszcze tydzień.