Ból głowy i problemy z równowagą u 27-latki

Witam.Od razu zaznaczam że nie liczę na diagnozę-chcę podpowiedzi jakie adania mog jeszcze zrobić.Jedna zmiana demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego.Zaburzenia bariera-krew mózg,wzrost białak w PMR (56),obniżone mleczany (1.0).Brak prażków.Podwyższona IgG (67) i IgA 5,17.Bołe głowy nie do zniesienia,zaburzenia równowagi,okropne bóle uda i stopy.Byłam u7 neurologów, każą czekać na ubytki neurologiczne.W neurologii chyba lepiej leczyć niż zapobiegać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powinna Pani zaufać specjalistom, z którymi się Pani konsultowała. Tym bardziej, że 7 lekarzy neurologów zaleciło takie samo postępowanie. Jeśli mimo to ma Pani wątpliwości, sugeruję konsultację z kolejnym neurologiem z ośrodka o wyższym stopniu referencyjności.