Zmiana najprawdopodobniej demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego

Witam.Czy mozliwe jest aby urodzić się ze ''zmianą najprawdopodobniej demielinizacyjna''w kolanie ciała modzelowatego?W PMR podwyższone IgG(67) i IgA (5,17).Prążków brak.Zrobiłam ANA,ANCA ,AECA-ujemne.P/ciała osłoncemielinowej i białku zasadowemu mieliny-OK.Sztywnieją mi nogi, zaburzenia równowagi(napadowe),drga mi obraz.Lekarze wmawiają mi że z tym się urodziłam.Białko w PMR rośnie-w maju było 53,obecnie 58.Z góry dziękuje za odpowiedzi stażystów i odsyłania do lekarzy bo byłam już u 8.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro 8 lekarzy wskazuje na wrodzoną przyczynę nieprawidłowości to należy zaufać tym opiniom.