Zmiana demielinizacyjna u 27-latki
Witam.mam 1 zmiane demeielinizacyjna (kolano ciała modzelowatego),po pobycie w szpitalu wykluczono zespół demielinizacyjny.Wpmr wzrost białka56,mleczony obniżone1.0.IgG 67 i IgA 34.Prążków brak.Zaburzona ariera krew-mózg.Zrobiłam dodatkowe bad.P/ciała p/białku zasadowemu mieliny,p/p osłonce mielinowej i p/p.nueronalne-ok.Mineło 6-my,kontrolny rezonans i kolejna nowa zmiana demiel.Czuje straszne łaskotki w brzuchu i okopne ciagnięcie w mięśniu strzałkowym.Ubytków neurol.narazie brak.Co to możeByć

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.