Zmiana demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego

Witam.Czy możliwe jest aby urodzić sie ze zmianą (wg opisu MRI) ''najprawdopodobniej demielinizacyjną'' w kolanie ciała modzelowatego?5 neurologów rozkłada ręce.Opis nie jest jednoznaczny.Wyniki PMR ogólnie ok-oprócz podwyższonego białka 56,obniżone mleczany1,0.W badaniu immunochemicznym PMR-podwyższone IgG 65,16 i IgA 5,16.Lekka chwiejna próba Romberga,osłabiony odruch podeszwowy prawy.Błagam o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o wyniki innych badań oraz stan kliniczny. Proszę zatem udać się do lekarza.