Niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego, najprawdopodobniej zmiana demielinizacyjna

Witam.Proszę o interpretacje wyników badania PMR.Białko 56,mleczany 1,0(N1,1),albumina 287.Bad.odporności humoralnej:IgG,IgM,IgA w normie.Bad.immunochemicznymPMR.IgG 65(norma 34),IgA 5,16 (norma4,00).Tarczyca ok,MRI głowy:niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego,najprawdop.zmiana demielinizac.Serce ok.Niedobór kwasu foliowego 3,89.Bad neurologiczne OK.Objawy codzinne:bole glowy,mroczki i błyski oczu,dziwne uczucie kołysania w głowie.Lekarze mowia ze nic mi nie jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.