Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego wciąż nie ma wyników takiego badania?

25 czerwca w ośrodku alzheimerowskim w Ścinawie, mojej żonie został pobrany płyn rdzeniowo mózgowy i do dnia dzisiejszego nie ma wyniku, miał być po sześciu tygodniach lecz do dania dzisiejszego nie dostaliśmy żadnych informacji o wynikach
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Witam! Należy się skontaktować z placówką zlecającą badanie i zażądać wyniku. Bałagan bałaganem, ale nawet w przypadku "zniszczenia zagubienia" pobranego materiału jednostka badawcza ma obowiązek poinformowania zainteresowanych, nie wspomnę tu o przeprosinach. Jeżeli z jakichś przyczyn wydłuża się termin uzyskania wyników, to także konieczna jest informacja. Trudno się pogodzić z wydłużaniem w nieskończoność terminów, szczególnie, że tych przypadkach liczy się czas. To jest lekceważenie swoich pacjentów i ich rodzin. Zawsze można interweniować nawet w organie założycielskim! Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy